Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 1 hlasů - 5 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objekty
12-05-2010, 10:43
Příspěvek: #11
RE: Objekty
Vyzera to dost pekne a zaujimavo. Musim sa na to kuknut
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
13-05-2010, 01:56
Příspěvek: #12
Ta hra je proste super hrajem je uz tri dni v kuse a neviem sa od nej odtrhnúť....Tá grafika je prot užastná...Big Grin

MSTS is THE BEST...Big Grin
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
13-05-2010, 04:44
Příspěvek: #13
ja to isté, a pritom ešte makám do trainzu, ale ja by som to charakterizoval ako závislosťIcon_cheesygrinOle
13-05-2010, 08:36 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 13-05-2010 08:38 od Hekl338.)
Příspěvek: #14
Zavislost to kazdopadne je, ci to je trainz, msts ci rwBig Grin RW ma samosebou svoje chyby a moc objektov pre nas moc nie je, ale verim, ze casom sa to zmeni a pohne sa to dopredu. Nerobim si iluzie a nejaky cas to urcite potrva. Zalezi, ci sa pridaju aj stavitelia tratia modelari, ci uz novi, alebo z msts. Mna RW nadchlo hlavne kvoli moznsotiam grafiky, textur a modelov,to uz msts nedokaze, predsa len, vekovovy rozdiel je znacny.
14-05-2010, 12:06
Příspěvek: #15
Ja by som sa pridal rad ohladom stavby trate hlavne aby to bolo stabilnejsie ako MSTS este by trebalo zistit ci sa daju aj trate previest do RW???
14-05-2010, 04:25 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-05-2010 04:27 od IceMcLaren.)
Příspěvek: #16
Mna tiez RW nadchlo, niektore trate su ako zive. Ja by som sa tiez pridal, co sa tyka stavby trate, ale robit trat do MSTS aj RW, to by chcelo asi zastavit cas na 2 roky. A kdo vie ci sa tam daju dat nejake markery ako do MSTS. Ved uvidime, mozno keby sa to dalo tak ako pise Robo 40
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
14-05-2010, 07:05
Příspěvek: #17
Obavam sa, ze trate previest nepojdu. Tu je treba si uvedomit,ze msts a rw nie je to iste. Aj model, ktory som exportoval do msts potrebuje upravit, aby siel exportovat do rw. U trati to ale asi (99%) nepojde....
14-05-2010, 12:10
Příspěvek: #18
Tak ked nepojde ta sa postavi nova trat stacilo by asi len opisovat z povodnej trati ale ide o to ze by to bolo trosku stabilnejsie, tym padom by sa aj rychlesie robili trate a nebolo by tolko problemov jak v MSTS.
14-05-2010, 12:16 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-05-2010 12:16 od duuso.)
Příspěvek: #19
Jedna blbá otázka chlapi: Kde je ten RW vlastne k mání ? Nech to zhliadnem aj ja.

Moja fotogaléria
14-05-2010, 01:40
Příspěvek: #20
Na oficiálnej stránke RW. Dá sa to vygugliť.... Smile

Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů