Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 5 hlasů - 4.2 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skiny ZSSK
11-05-2010, 03:51 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-05-2010 05:50 od 3michal.)
Příspěvek: #1
Skiny ZSSK
Prajem Vám pekný deň som ZSSK a prichádzam so svojím prvým dokončeným skinom 362 003-6.
[Obrázek: t389472_362003.jpg]

[Obrázek: t389471_3620031.jpg]

[Obrázek: t389268_scr1.jpg]

Dúfam že sa bude páčiť s pozdravom ZSSK.

Fotky upravené do *jpg
Admin

s pozdravom Reluk 14
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
11-05-2010, 04:30 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-05-2010 04:34 od Hekl338.)
Příspěvek: #2
RE: Skiny ZSSK
Som rad, ze bude prva blonska. Z obrazkov to vypada solidne, mozno by to chcelo trosku "ozivit" (viac v SZ). To sa mi paci, ziadne milostne predohry, proste zbuchal som a tu ma mate, posudzujte,spravny pristup.
11-05-2010, 04:44
Příspěvek: #3
Vyzerá to fakt veľmi pekne. Aj spoje. Z tejto mašiny som mal aj ja dostatok fotiek,keby som bol vedel že ktosi robí tak by som Ti poslal všetky fotky Smile

Navštívte moju fotogalériu:
http://michaltrains.eu
11-05-2010, 04:48
Příspěvek: #4
Milostné predohry Smile Smile Smile Hekl no comment Smile

11-05-2010, 07:26
Příspěvek: #5
Vyzerá to pekne, takýto nováčikovský prístup schvaľujem aj ja, prečo nie ? Žiadne screeny polodokončenej roboty, ticho pred búrkou a potom-hop tu máte a hodnoťťe.02456

Moja fotogaléria
11-05-2010, 07:38
Příspěvek: #6
Jednu technickú pripomienku mám. 362 003 má tlmiče priečnych kmitov. Takže treba na textúre odstrániť alfu a natextúrovať ich.

11-05-2010, 07:48
Příspěvek: #7
to dem : máš pravdu 11 dorobím. Nepasuje tam pár vecí ktoré idem dorobiť nech to vyzerá 1

s pozdravom Reluk 14
21-05-2010, 12:08
Příspěvek: #8
No dufam, ze okrem tvojich objektov, budem mat v trati aj niejake tie masinky od teba.
05-06-2010, 12:50 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-06-2010 12:53 od Hekl338.)
Příspěvek: #9
Konecne som sa dostal k upravam skinu 362 003. Tu je vysledok:
[Obrázek: t411508_SFCAN134.jpg]
Nie je to moj skin, autor je ZSSK14 Skin je to pekny. Zladil som akurat farby, nasvit a poopravoval nejake drobnosti, doplnil na textury tiene, ostatne to uz ma aj 362 001.
Kedze skinari neustale opakuju tie iste chyby a skutocne nie je v mojich casovych moznostiach neustale opravovat, rad by som to zhrnul:
-ked model skinujete, davajte pozor kde je textura a kde modelovana cast, hlavne reflektor, zapustenie dvernej casti, vetraky.
-ked spajate fotky, ak nie je vo vasich silach presne zladit odtienove rozdiely, urobte to tak, ze spoj "preklonujete" razitkom s krytim cca 40%, tym zamedzite rozdielom a prechodom. Tie sa zvyraznia hlavne, ak sa potom upravuje na texture celkovy nasvit.
-ak sa rozhodnete skinovat, prosim vas, na aktualnu verziu modelu. Hlavne z dovodu, ze tiene su vyrenderovanu pre nu, nie pre starsiu verziu a tym padom nebudu sediet tiene na streche pod smetakom a jeho izolatormi.
-davajte pozor na narovnanie fotky. Model ja mapovany z narovnanych fotiek, takze v pripade, ze fotku nenarovnate, nesadne na model.
ZSSK: neber to osobne, pisem to vseobecneBig Grin Vdaka za pekny skin.
05-06-2010, 04:01
Příspěvek: #10
Ahoj Hekle, koukám na to uchycení tlumiče vrtivého pohybu na příčníku.
Musel jsem si otevřít model, protože jsem si nebyl jistý, jestli jsem tuhle variantu modeloval. A koukám, že ne. 30
To jsi dodělával nebo je to optický klam?
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů