Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 3 hlasů - 3.67 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RW vseobecne (nazory, postrehy, screenshoty, videa..)
24-05-2010, 02:03
Příspěvek: #11
RE: RW vseobecne (nazory, postrehy, screenshoty, videa..)
Existuje i forum, které se RW a RS zabývá. Dá se tam ledacos vyčíst.

http://www.railsimulator.simtrains.eu/
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
24-05-2010, 03:35
Příspěvek: #12
Jedno celkom podarené video z RW aj so známou hudbou:
http://www.youtube.com/watch?v=7XIqf7xCc...re=related

Moja fotogaléria
24-05-2010, 04:41
Příspěvek: #13
Mna RW dost zaujal, ale mam rad nase trate, lokomotivy, vozne a zatial ich je velmi malo, tak sa zatial budem venovat MSTS. Ale v buducnosti mozno skusim postavit trat z Banskej Bystrice do Margecian, len ak bude dokumenbtacia z BB po Cervenu Skalu, lebo bez toho to pre mna nema zmysel.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
24-05-2010, 04:51
Příspěvek: #14
Keby sa dali doteraz vyrobené modely lokomotív, vozňov a objektov vyexportovať aj do RW tak by som sa vážne zaoberal myšlienkou postaviť ŽSR130 do RW, k tejto trati je kopec originál objektov, myslím, že keď je RW na takej úrovni na akej je, tak by sa už dali koľaje v editore dávať do kompletne a podrobne vygenerovaného a vopred zadaného terénu, čo by výrazne pomohlo ku stavbe, ale nepredbiehajme dobu.
Ad Ivan: Na RS fóre si písal niečo o prevodníku 3DSmax-RS, do RW by to nefungovalo ?

Moja fotogaléria
25-05-2010, 12:08 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 25-05-2010 12:10 od Hekl338.)
Příspěvek: #15
A nieco take by ta Dusan neisnpirovalo?14
[Obrázek: t401022_Clipboard01.jpg]
Je to skusobny export, kde som overoval material skla. mimochodom chova sa celkom raelne, meni odraz okolia a inetnzita odrazu sa da nastavit v maxe. Modely samozrejme do RW dostat idu aj tie , co boli robene pre msts, vzdy je to na voli autora. Ak si prestudoval RW forum, urcite si postrehol, ze sa zacina rodit nejaka ta vegetacia, coz sa mne osobne paci, nakolko ta v RW je povacsina v pastelovych farbach, coz nevyzera pekne12
25-05-2010, 07:31
Příspěvek: #16
No tak to sú skvelé správy, ale aj tak by som to neunáhlil, čo sa vozidlového parku týka k trati je potrebných dosť modelov nákladných a osobných vozov a lokomotív, len z lokomotív ide asi o cca 15-20 modelov, je to dosť ale keby boli autori-modelári zhovievaví tak by to mohlo simulátorovú scénu posunúť o pekných pár poschodí vyššie. RW fórum som prešiel len ako sa hovorí "z rýchlika", dnes to preštudujem dopodrobna, stiahol som už aj nejaké addony, tak uvidíme, musím kúpiť lepšiu grafiku nakoľko mi to nejde spustiť ako som Ti písal.

Moja fotogaléria
25-05-2010, 12:22 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 25-05-2010 12:33 od Ivan.ps.)
Příspěvek: #17
(24-05-2010 04:51)duuso napsal(a):  Ad Ivan: Na RS fóre si písal niečo o prevodníku 3DSmax-RS, do RW by to nefungovalo ?

Určite by to fungovalo, ako napísal aj Hekl. Stačí mať potrebné pluginy, ktoré sú myslím voľne stiahnuteľné a potom už len stačí upraviť pomenovanie modelov, vybrať vhodné shadery a modely by mali ísť vyexportovať. Ja som ešte voľakedy, keď bol RS v úplných plienkach napísal jednoduchý návod v PDF-ku na export modelu do hry. Keď sa na to s odstupom času pozerám, tak asi v tom návode budú nejaké nepresnosti, o ktorých sa ešte vtedy nevedelo, ale myslím že ako základ by to mohlo na začiatok stačiť. Návod je na stiahnutie na spomínanom RS, RW fóre.

Dušan: Si si istý, že tá tvoja chyba súvisí s grafikou? Skús nám ju sem hodiť, možno budeme múdrejší. Mne to pred spustením RW vyhodilo 2 chyby, no stačilo iba doinštalovať nejaké maličkosti a bolo po probléme. RW som spustil aj na notebooku, bohužiaľ o hrateľnosti sa už veľmi hovoriť nedá Big Grin
Hekl, nádhera. Konečne screen, ktorý ma presvedčil, že aj slovenské mašiny môžu vyzerať v RW parádne. Tú gafiku máš parádnu, neporovnateľnú so screenmi na RW fóre.

Ivan Palacka
25-05-2010, 12:47
Příspěvek: #18
Ivan, na notebooku máš externú alebo integrovanú grafiku na doske ?

Moja fotogaléria
25-05-2010, 12:54
Příspěvek: #19
(25-05-2010 12:47)duuso napsal(a):  Ivan, na notebooku máš externú alebo integrovanú grafiku na doske ?

Grafickú kartu mám myslím zvlášť, teda externú, ale aj tak to nie je žiadna prevratná kvalita a rozchodil som to. Skús sem hodiť hlásenie tej chyby, možno budeme múdrejší...

Ivan Palacka
25-05-2010, 01:06
Příspěvek: #20
Teraz som na odchode z domu, keď to znova inštalnem, hodím sem tú hlášku, ale osobne si myslím, že chyba bude v tom, že som vyhodil starú externú grafiku, teraz idem na integrovanej z dosky asi ešte mesiac pokiaľ nekúpim novú / v pláne ATI 1GB, 1600 Mhz, DDR3/ pred týždňom som si pozeral obal u TRS 2009 kde bolo na zadnej strane ako jedna z podmienok spustenia hry LEN externá grafika, a to kde sa hrabe TRS 2009 na RW, no uvidíme.

Moja fotogaléria
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 3 hostů