Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 4 hlasů - 5 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skiny Robo
20-06-2010, 08:46
Příspěvek: #21
RE: Skiny Robo
Tak to je iné. Ja ten voz nepoznám. Zo zásady neskinujem vozy, ktoré majú jedno okno mapnuté všade dookola.

p.s: Však niekto ten voz určite vymodeluje od základu nový. Je tu kopec nových mladých modelárov.

Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
20-06-2010, 10:54 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 20-06-2010 11:02 od Robo.)
Příspěvek: #22
Veru tak. Je to divoké mapovanie. Napríklad rebrá mechov v ace - ľavé rebro je mapované ako horné, pravé je mapované ako ľavé+pravé, horné rebro má v ace na okrasu Big Grin.
Nemal som fotku čela, takže sa trochu improvizovalo, ale jediné, čo viem z toho riešiť, je prípadná čiara na mechu a prechod zo strechy na čelo.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže nebude nič. Keďže som urobil na problémové ace konverziu cez DXT a bmp je nenávratne preč, je to pasé.

http://www.youtube.com/user/K6S310DR
20-06-2010, 11:12
Příspěvek: #23
Tento voz ma inak dávnejšie hneval....Mam fotky zelených s grafitami a nedá sa ani prd. Grafity sú cez okna.

20-06-2010, 11:18 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 20-06-2010 11:19 od Robo.)
Příspěvek: #24
Presne tak, je to takto neskinovateľné. Ešte keby Rado toho času vyrezal okna presne aj so záhybmi, ešte by sa celkom dalo. A ďalšia perlička. Na to, aby sedeli skrine pod rámom, som ich musel poriadne kriviť. Ale budiž, je to model starý 8 rokov. Katastrofa je, keď takto niekto podobne modeluje, resp. mapuje, aj dnes.

20-06-2010, 11:32 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 20-06-2010 11:36 od dem.)
Příspěvek: #25
Tajne narážaš niekam Smile ?

Ono dobre na mapovať model je umenie. Ešte som tomuto umeniu úplne neprišiel na chuť. Keď mám byť úprimný tak Ampeer, Bmpeer a Res majú príšerné mapovanie...

20-06-2010, 11:48
Příspěvek: #26
Tie Bdtmee s grafitami som mal aj ja, ale všetko išlo do koša kvôli mapovaniu. Takže možné verzie sú iba buď čisté, alebo s minimom grafitov.
20-06-2010, 12:32
Příspěvek: #27
Tak nebudem konkrétne menovať, hlavne som vďačný za poriadne modely X6X Smile

20-06-2010, 12:36
Příspěvek: #28
No to je bez konkurencie.

20-06-2010, 04:19
Příspěvek: #29
Ak by niekto v budúcnosti číňanov chcel modelovať tak u mňa sú fotky na 4 verzie.

Moja fotogaléria
20-06-2010, 04:40
Příspěvek: #30
Dušan ja som nad tým aj rozmýšľal, ale mám toho rozrobeného dosť. Takže na to teraz nemyslím. AJ keď prerobiť to zo Ampeer Bmpeer , alebo aj novú skriňu spraviť je minimum práce. Podvozky s Armpee by som aj mal, takže dalo by sa. ALe nechám to iným asi.

Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 2 hostů