Téma uzavřeno 

Hodnocení tématu:
  • 0 hlasů - 0 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektrická jednotka Pendolíno
11-10-2010, 08:37
Příspěvek: #11
RE: Elektrická jednotka Pendolíno
Je nechápem, načo je toto celé dobré. Veď je to hra do prdele. Prečo kradnúť jeden druhému. Nechápem. Ja vidím problém v nedostatku trpezlivosti. Každý chce byť uznávaný (základná črta ľudstva) hneď. A tak namiesto toho aby sa učil modelovať začne kradnúť. A som sto percentne presvedčený, že aj keby na to teraz nikto neprišiel, tak ten model jednoducho nebude schopný dokončiť. Stačí sa pozrieť sem :
http://modely-msts.ic.cz/forum/showthrea...934#pid934

Ono keby sa Otík naučil poctivo modelovať, tak ostatný autori by radi poskytli na pomoc nejaké zdrojáky aj sami. Ale musia si byť istý , že nejde o zlodeja, ale že ide o seriózneho modelára.

Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
11-10-2010, 08:50
Příspěvek: #12
Ono je to vsetko tym, ze si tyto mladi borci myslia, ze net je anonymny a nik im na nic nepride. Takych vlakien si zalozia vsade mozne po forach a cakaju. Par dni to sleduju a potom zmiznu do stratena. Ked im je jasne, ze nemaju na to, aby cosi dotiahli, zalozia si dalsi nick a ukazu cosi ine. Aj tu mame este take vlakna myslim, hoci hodne som ich vymazal. A co z toho maju skutocne neviem. Ak by uz aj chceli zazit svojich 5 minut slavy, tak to by museli daco zverejnit. Pravdu nam vsak nepovie ani jeden z nich. Najhorsie je, ze uz zacinaju byt tak drzi, ze jednoducho vykradnu cudzi zdrojak a este budu drzo tvrdit a ukazovat, aky pekny model spravili.
11-10-2010, 12:10
Příspěvek: #13
Dotycny sa vyjadril, takze ako som slubil, vlakno zamykam.
Téma uzavřeno 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů