Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 1 hlasů - 4 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jednotka 470 "kraken" (vložený vůz)
01-07-2011, 05:46
Příspěvek: #1
Jednotka 470 "kraken" (vložený vůz)
No a když už jsem představil svůj skin tak představim i můj pokus o vytvoření vložáku krakena a do budoucna doufám i hnací vůz.
http://imageshack.us/photo/my-images/189/070ld.jpg/
Samozřejmě si v některých směrech nevím vůbec rady takže budu rád když mi někdo zkušený poradí. 3
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
01-07-2011, 05:50
Příspěvek: #2
RE: Jednotka 470 "kraken" (vložený vůz)
No necháme sa prekvapkať. A želám ti pevné nervy a výdrž pri riešení problémov.

Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
01-07-2011, 05:52
Příspěvek: #3
(01-07-2011 05:50)dem napsal(a):  No necháme sa prekvapkať. A želám ti pevné nervy a výdrž pri riešení problémov.

Díky moc , doufám že se mi podaří model dokončit.
01-07-2011, 06:22
Příspěvek: #4
Je to síce pekná vec ten "Kraken" ale oplatí sa to robiť keď to už nejazdí? Mohol by si skúsiť vymodelovať 671.

http://www.flickr.com/photos/62138331@N02/
01-07-2011, 06:57
Příspěvek: #5
(01-07-2011 06:22)mates.zscs napsal(a):  Je to síce pekná vec ten "Kraken" ale oplatí sa to robiť keď to už nejazdí? Mohol by si skúsiť vymodelovať 671.

671 bych přenechal někomu kdo má k tomu hodně podkladů a víc zkušenností. Kraken už sice nejezdí ale je to jednotka ke který mám velký vztah a myslim si že když byly vyrobený jen dva prototypy tak si zaslouží aby byly i v MSTS. Nicméně každý má svůj názor.
01-07-2011, 07:35
Příspěvek: #6
Ja si zase myslím, že nikto nemá právo hovoriť druhému čo sa oplatí, alebo neoplatí modelovať. Máme to ako koníček a musí to baviť. presne ako písal Kraky470. Musí byť k tomu vzťah. A keď si pozriem jeho nick tak je všetko jasné.

01-07-2011, 07:41
Příspěvek: #7
tá 671 sa momentálne hodí viac ale ĎAKUJME za každý model ktorý je v MSTS Smile (či už je to mašina pojazdná alebo v dnešnej dobe už nepojazdná)

škoro-zscs
01-07-2011, 07:52
Příspěvek: #8
Ako pisal dem a plne s nim suhlasim, ja tiez moje caby nerobim len tak, ze sa oplatia, ked mam chut tak vsetko sa da Smile

Kraky470 - silno drzim palce, nech sa Ti to podari a prajem Ti pevne nervy a dufam, ze to bude verejne Smile ( a ak budes chciet robit cab, kludne sa ozvi Smile )

naše železnice: Múzeum od Čop po Kúty št. hranica ...
01-07-2011, 08:12
Příspěvek: #9
(01-07-2011 07:52)KuroSV napsal(a):  Ako pisal dem a plne s nim suhlasim, ja tiez moje caby nerobim len tak, ze sa oplatia, ked mam chut tak vsetko sa da Smile

Kraky470 - silno drzim palce, nech sa Ti to podari a prajem Ti pevne nervy a dufam, ze to bude verejne Smile ( a ak budes chciet robit cab, kludne sa ozvi Smile )

Díky moc , jestli se model povede a i hnací vůz , samozřejmě to zveřejnim. co se týče Cabu tak bych byl rád kdyby byl realnej ale nemám k tomu vůbec fotky. Ale myslim si že určitě někdo ty fotky má tak jestli se naskytnou tak bych se na tebe obrátil 3 horší to bude se zvukama , ty už nikdo nenahraje když jsou obě jednotky rozkradený 12 no ale všechno se dá nějak vytvořit 14 jinak všem díky za podporu 4
01-07-2011, 08:15
Příspěvek: #10
Kabina na Krakena je myslím už hotová.
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů