Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 hlasů - 0 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvuky Andrej
04-11-2012, 06:16 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04-11-2012 06:22 od Andrej.)
Příspěvek: #1
Zvuky Andrej
Zdravim pani,

ako niektori uz viete, dlhsiu dobu som pracoval na zvukoch pre rusne rady x5x a dnes su konecne na Heklovych strankach zverejnene vo verzii 1.0. Pre radu 350 najdete v baliku ako jednosmernu tak aj striedavu variantu.

Zvuky som zlozil a vyladil ja, no ako je zvykom, ruk sa na tom podielalo viacej. Tak aspon takto dovolte podakovanie vsetkym zainteresovanym - 3michalovi za nahravky 350, exe subor, a vydanie zvukov, Zbyndovi, Radkovi, a skvelemu firovi, ktori mi spristupnili 151 na nahravanie, a Robovi a Jackovi za pozicanie niektorych wav suborov ci struktury zvukov, z ktorej som vychadzal.

Pripadne dotazy, navrhy atp. sem, pokusim sa minimalne zodpovedat, v lepsom pripade i vyhoviet Smile. Inak zelam prijemnu zabavu.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
04-11-2012, 06:28
Příspěvek: #2
RE: Zvuky Andrej
Ďakujem aj ja.

http://www.youtube.com/user/K6S310DR
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
04-11-2012, 08:50
Příspěvek: #3
Díky moc za zvuky.Prekvapil si.

Moja fotogaléria
04-11-2012, 11:03
Příspěvek: #4
Parádne zvuky, pekná práca 11024

škoro-zscs
05-11-2012, 10:48
Příspěvek: #5
Paráda! Ale našel jsem chybku. Zvuk LS90 na 151 je nepravidělný. Chtělo by to lehce upravit nahrávku Wink Díky moc.
05-11-2012, 10:12
Příspěvek: #6
Nahravku uz sa moc neda upravit, max. tak posunut slucku v nej, co som teda uz spravil, ale rozdiel nie je velky. Nepravidelnost tam tak ci tak bude. Ale to podla mna nie je taky problem, neratam ani som neratal s tym, zeby si niekto tento zvuk vychutnaval prilis dlho Smile. V reale to fira vzdy stopol cca za 1 sekundu. Upraveny wav som poslal misovi, doplnil to do exe, ktory sa rovno aj vymenil na stranke, tak si to ked tak stiahni zas.
06-11-2012, 03:57
Příspěvek: #7
(05-11-2012 10:48)Čouda napsal(a):  Paráda! Ale našel jsem chybku. Zvuk LS90 na 151 je nepravidělný. Chtělo by to lehce upravit nahrávku ...

... nebo počkat,až se na dílně ostravskýcvh VZ-ťáků objeví porouchaná skříňka s reproduktorem od LS 90-tky a po její opravě zvuk nahrát v libovolné délce.3
Průšvih je ale v tom,že se takový díl u nás objeví tak dvakrát do roka.40

David
07-11-2012, 11:08
Příspěvek: #8
Ak by ktokolvek poskytol lepsiu nahravku, staci poskytnut, spracujem ju do tychto zvukov Smile. S tym, co mam nahrane ja, uz to lepsie nebude.
07-11-2012, 11:58
Příspěvek: #9
Nechcem ti kaziť ilúzie. Dávnejšie mi na balík X6X prišli pripomienky, či by zvuky v istých funkciách, priamo na 363, nešli riešiť inak. Samozrejme, žeby šli, ale najprv by to chcelo nahrávky. Okrem nahrávok 111 mi neprišlo nič. Tie som samozrejme medzičasom spracoval, wav so sms som dotyčnému poslal a koniec. Čo si neurobíš sám, to nemáš.

http://www.youtube.com/user/K6S310DR
07-11-2012, 12:18
Příspěvek: #10
Ja si myslím, že žiadne nemal. Skôr ukončil diskusiu o čoby bolo, keby bolo.

Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů