Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 hlasů - 0 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čouda-modely
25-05-2013, 10:02
Příspěvek: #21
RE: Čouda-modely
Celkom si pamätám na čas keď mi stačili tie dva týždne na celí model. Teraz mi na to nestačí ani pol roka Smile (veľakrát.....)

Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
26-05-2013, 08:08
Příspěvek: #22
Původně jsem nechtěl vykecávat, co se bude dít dál, ale nemáte někdo solidně nafocený WLABmee?
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
26-05-2013, 12:56
Příspěvek: #23
Když už jsi se vrhnul do modelování, nechceš udělat malý update?
Jde tady o toto:
[Obrázek: 37Clipboard01_tn.jpg]
Ono i detaily dělají model. U nás třeba mrkni na x6x a podívej se na cedulku s výrobním číslem...je nerozmazaná a pěkně čitelná protože je modelovaná a má svoji textury zvlášť ... není na velké. Modelu by to pomohlo .. a moc polygonů to nesežere.
Modelově ti to klidně poskytne Kank .. a pak bude zájem, jestli by jsi model neposkytnul do RW.
26-05-2013, 12:58
Příspěvek: #24
(26-05-2013 08:08)Čouda napsal(a):  Původně jsem nechtěl vykecávat, co se bude dít dál, ale nemáte někdo solidně nafocený WLABmee?

Nemá někdo solidně nafocenou střechu na 854 ?
26-05-2013, 01:59
Příspěvek: #25
Neznamsebe, ale toto je Čoudove vlákno , tak mu to neplevelme s takýmito vecami čo patria sem : http://modely-msts.cz/forum/showthread.php?tid=256

26-05-2013, 02:12
Příspěvek: #26
(26-05-2013 01:59)dem napsal(a):  Neznamsebe, ale toto je Čoudove vlákno , tak mu to neplevelme s takýmito vecami čo patria sem : http://modely-msts.cz/forum/showthread.php?tid=256

čouda pochopí co tim myslim a týká se to v podstatě i jeho tvorby
26-05-2013, 11:14
Příspěvek: #27
Co si sám nenafotíš... :-D

Kulica: Časem bych to určitě vylepšit mohl. Už dlouho se mi na disku válí jeden skin na Sgnss ale nějak nebyla vůbec chuť ho vydávat. Musí se udělat drobný korektury textury a X verzí vozu Sad Pak to spláchnu najednou.
27-05-2013, 11:47
Příspěvek: #28
V pohodě ... Kank ti části na dodělání určitě půjčí (máme je taky na Es).
Když ti pak někdo nafotí další verze kontejneráků, tj. třeba dvoučlánkový se 3 podvozkama, tak se ten tvůj dát přestavět, že?
27-05-2013, 07:02
Příspěvek: #29
Dvoučlánkový se třema podvozkama byl v plánu. Přestavět se dá ale nevím, jestli by nebylo spíš lepší postavit celý model znovu. Jsou tam docela zásadní odlišnosti, který nevím jak bych editoval. Já vůl jsem to attachoval celý do jednoho. U Bbdgmee jsem už takovou chybu neudělal a uložil si model ještě navíc jako slinkovanou verzi. Navíc tam mám ještě hotovej model jednoho vagonku, kterej čeká jenom na textury. Tak snad po dvou letech bych ho taky mohl udělat. Bohužel je vidět stále míň a míň Sad
27-05-2013, 07:31
Příspěvek: #30
Jo, u Kanka se dlouhou dobu válí i vagon Roos a kontejnerák Sgs. Tak kdyby jsi měl zájem, tak mu dej vědět. Roos už stačí jen namapovat a udělat textury. Ten je doladěný .. jen vlastně chce malou úpravu, ale to je práce na pár minut. Sgs ani nevím jak skončil, ale mám ho i nafocený.
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů