Téma uzavřeno 

Hodnocení tématu:
  • 0 hlasů - 0 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Model x6x by Kulica, Hekl, Pawlik .
30-08-2013, 10:24
Příspěvek: #1
[split] Model x6x by Kulica, Hekl, Pawlik .
(30-08-2013 11:18)lukyn-cz napsal(a):  Aha, dovolil sem si napsat svůj názor, jenž se neshoduje s názory ostatních a hned jsem označen za "fekál".. To mi přijde trošičku smutné.
Já se nechtěl nikoho dotknout, nikoho urazit...
Tak už toho zanech a pomalu se připravuj na školu. Prázdniny skončily, tak se začni věnovat zanedbanému učení a teprve po zvládnutí pravopisu můžeš trochu času věnovat i zábavě.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
30-08-2013, 11:09 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-08-2013 11:11 od lukyn-cz.)
Příspěvek: #2
RE: Model x6x by Kulica, Hekl, Pawlik .
(30-08-2013 10:24)bob57_cz napsal(a):  
(30-08-2013 11:18)lukyn-cz napsal(a):  Aha, dovolil sem si napsat svůj názor, jenž se neshoduje s názory ostatních a hned jsem označen za "fekál".. To mi přijde trošičku smutné.
Já se nechtěl nikoho dotknout, nikoho urazit...
Tak už toho zanech a pomalu se připravuj na školu. Prázdniny skončily, tak se začni věnovat zanedbanému učení a teprve po zvládnutí pravopisu můžeš trochu času věnovat i zábavě.
A že Ti to stojí za to rejpat... Do školy už nějaký ten rok nechodim a přiznávám, z českého jazyka sem neměl samé jedničky.. 3
No a že mi vypadlo písmenko, no to se stává kamaráde ;-)
Dobrou noc
PS: Dem, promin, s tim hovnocucem sem to pochopil špatně a teď zrovna by se hodil... 11
31-08-2013, 02:10
Příspěvek: #3
RE: Model x6x by Kulica, Hekl, Pawlik .
Idiote. Tady neni forum jazyka ceskeho. Tady je forum kde se diskutuje. Kdo ma furt myslet na pravopis kdyz v praci ho ma plnou prdel. Tak si to uvedom a chovej se dle toho.
31-08-2013, 08:04
Příspěvek: #4
RE: [split] Model x6x by Kulica, Hekl, Pawlik .
Zbynda si da tyzden pauzu.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Téma uzavřeno 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů