Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 1 hlasů - 5 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modely
13-02-2015, 10:28
Příspěvek: #11
RE: Modely
Prepáčte ale ja som si myslel že editor je v menu hry Big Grin Preto sa ospravedlňujem, funguje mi to.
Veľmi ĎAKUJEM Za Pomoc Smile

70
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
13-02-2015, 11:31
Příspěvek: #12
Jeden myslel a ostatný sa po.........Môžme rozmýšľať kde je problém....Len potom nechápem prečo tvrdíte, že Vám to neukáže ani CB.....CB to musel ukázať.

Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
14-02-2015, 08:59 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-02-2015 09:00 od P$vko.)
Příspěvek: #13
No vieš ja som si CB stiahol až potom.
PRETOŽE SOM ZAČIATOČNÍK A NEVEDEL SOM AKÉ MI NA TO BUDE EŠTE TREBA PROGRAMY.

Konečne už všetkému chápem Big Grin
ĎAKUJEM !!

70
14-02-2015, 11:06
Příspěvek: #14
Hlavné že sa točí........

14-02-2015, 05:19
Příspěvek: #15
(14-02-2015 11:06)dem napsal(a):  Hlavné že sa točí........

Není tohle zbytečné...?
Problém je vyřešený...kolega poděkoval, tak není třeba se dál do něj navážet. Trochu nadhledu nad věcí by neuškodilo.
14-02-2015, 06:38 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-02-2015 06:44 od dem.)
Příspěvek: #16
Práve si mi ho ukázal.......

23-12-2015, 07:52
Příspěvek: #17
Dobry deň.Potreboval by som pomôcť. Mam hrozne rad vlaky preto mi oco stiahol MSTS. Potom som zistil ze idu do msts aj slovenske a ceske vlaky.preto som poprosil otca aby mi stiahol aspon dve lokomotivy.Tie boli funkčne. Lenze som chcel viacej lokomotiv . Tak som si všetko čital a pozeral videa.Stiahol som si lokomotivu 771 aj s kabinou a zvukmi.Dal som ju do spravnej složky opravil cestu k zvukom a kabíne. Otvoril som ConBuilder a lokomotiva tam bola dal som si na nu vagony a ulozil som to. Otvorim msts a co nevidim lokomotiva tam neni. Pozriem sa esteraz do sloziek a všetko je v poriadku. Počkam 2 hodiny a nič a preto som tu na fore. Prosim pomozte nechcem stravit Vianoce bez Msts.
23-12-2015, 11:18 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 23-12-2015 11:25 od dem.)
Příspěvek: #18
Nič v zlom, ale skúsenosti ukazujú, že keď užívateľ napíše urobil som všetko tak ako sa má , tak to s 99 percent vôbec nie je pravda. Možno by nebolo odveci pozrieť hlásenie Conbuilderu o chybách.

[Obrázek: 87704.jpg]

Je to ten žltý výkričník vedľa nápisu ConBuilder.....

p.s: toto fórum už dávno neplní svoju funkciu a okrem mňa a líšiek sem už asi nikto nechodí. Takže ďalšie problémi pre lepšie riešenie doporučujem písať sem: http://forum.msts.cz/index.php

11-05-2016, 09:01 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-05-2016 09:02 od 3michal.)
Příspěvek: #19
Zdravím.
Chcel by som sa opýtať či má niekto podobný problém, prípadne či nevie ako ho odstrániť.
Pri jazde s modelmi 740,742,770/771 po prejdení na druhé - krátke stanovište stlačením 1 a uložení hry mi nikdy už uloženú hru nenačíta.
Nestretol sa s tým niekto? Problém nie je pri jazde iba s rušňom, ale len s vlakom. Pri jazde s dlhým čumákom a po save / load hru pekne obnoví, no po prejdení na druhé stanovište a save / load pri načítaní hra stále padne. Ak sa ale pred uložením vrátim späť na stanovište s dlhým čumákom opäť save/load fachčí v poriadku. Robí to každému, prípadne neviete kde môže byť problém?
Vďaka za pomoc.

Navštívte moju fotogalériu:
http://michaltrains.eu
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů