Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 2 hlasů - 4 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabiova tvorba
13-10-2009, 01:37
Příspěvek: #11
RE: Fabiova tvorba
Na TV pro trolejbusy bych se vykašlal, ale uznej sám, že bude divné, když z Otrokovic do Zlína nepotkáš ani jeden trolejbus, když jezdí po silnici hned vedle. Když máš rozpracovaný autobus, tak k trolejbusu je už kousek... Myslím si, že by to tu trať pěkně vyšperkovalo.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
13-10-2009, 07:22
Příspěvek: #12
No já nevím, mi se zdá divné, abych potkal po cestě trolejbus s šrákama v luftě....Z tohoto důvodu jsem zavrhl postavit 14/15Tr. Ale když myslíš, tak já se na ten 24Tr vrhnu, minimálně ho udělám jako odstavený se šrákama dole.
13-10-2009, 08:11
Příspěvek: #13
Fabio: nezapomeň, že některé "trajfly" mají hybridní pohon, takže jsou schopné jezdit i se šrákama dole. Ty TV pro trolejbusy jsou zbytečné. Zbytečné další objekty na čtverec. Hra bude takto plynulejší.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
13-10-2009, 11:12 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15-11-2009 06:52 od Fabio.)
Příspěvek: #14
Tak jo, vypadá to že jste mě přesvědčily a po Zlíně budou jezdit trafly se šrákama dole a hráč si domyslí že nepřispůsobivý spoluobčané ukradli trajflové dráty. Smile

A když už budou teda jezdit po Zlíně ty trajfly, tak ať tam nejezdí jenom jeden typ 1
[Obrázek: 14043.jpg]
(Lidé s větší představivostí v tom snad vidí Škodu 14Tr....Ještě chybí dodělat šráky, kola a nějaké menší detaily na voze.)
14-10-2009, 06:31
Příspěvek: #15
Tr15 mam davno hotove.
http://duuso.demmsts.sk/images/forum/tr8.jpg

16-10-2009, 01:37
Příspěvek: #16
Dem: tak to je super, kdybych sehnal textury, dovolil by jsi mi udělat reskin do zlínských barev? 1
16-10-2009, 08:08
Příspěvek: #17
Samozrejme.

25-10-2009, 08:39 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 25-10-2009 08:40 od Fabio.)
Příspěvek: #18
Další miniobjekt z mojí dílny:
[Obrázek: 14238_small.jpeg]
garáž z blízkosti žst.Hradec nad Moravicí. Ještě potřeba udělat LOD a opravit menší chybky v mapování. Z Hradce budou ještě minimálně další 2-3 objekty. Fotodokumentaci pořídil David Hájek.
Dále čekám na další materiál pro trať 331 - okolí nádraží Otrokovice, fotky na již prezentované modely MHD a další.
26-10-2009, 08:22
Příspěvek: #19
zbytečně moc složitý objekt. Stačila by prostě kostka. Stejně to nikdo v želvulátoru nepozná...
26-10-2009, 03:05
Příspěvek: #20
Objekt je hned u kolejí a psal jsem že ještě plánuju udělat k tomu LOD.
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů