Anketa: Hrávali by ste MSTS BRATISLAVA?
Áno. Asi budem.
Nie. Dostal som sa na toto vlákno náhodou.
Jasné! Budem medzi prvými čo ju budú hrať!
Možno...
V roku 2016 to nemá zmysel...
[Ukázat výsledky]
Pozn: Toto je veřejné hlasování; všichni uživatelé budou vidět, jak hlasujete.
Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 hlasů - 0 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trať MSTS MHD BRATISLAVA
22-12-2016, 01:56 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 22-12-2016 02:04 od MSTS Bratislava.)
Příspěvek: #1
Trať MSTS MHD BRATISLAVA
VLÁKNO O MSTS MHD BRATISLAVA
Prosím do tejto kategórie píšte veci o mojej trati ktorú plánujem postaviť. Ale hlavne prosím hlasujte v anketke či by ste MSTS BL hrávali. (Potrebujem zistiť či má zmysel trať v tejto dobe stavať) Vopred ďakujem.

WEB: http://www.msts-mhd-bratislava7.webnode.sk
A chcel by som poprosiť admina/iných ochotných ľudí ktorý vytvára modely, aby mi vytvoril nejaké modely do MSTS BL... Píšte prosím sem, na e-mail v profile alebo mi pošlite súkromnú správu.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
22-12-2016, 07:48
Příspěvek: #2
RE: Trať MSTS MHD BRATISLAVA
No zbohom.......Zašiel som na ten web a skoro som padol zo stoličky na ktorej sedím......Poradím ti momentálne pre teba to najlepšie v tvojom záujme. Zabudni na toto všetko a nechaj to tak. Bubeníkov tu už bolo dosť.

A ver tomu, že to myslím najlepšie ako viem, bez irónie a bez posmechu.

Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
23-12-2016, 11:27
Příspěvek: #3
Ak si to myslíš, tak si to mysli. Ja sa vyserem na toto fórum a pôjdem za inými, ochotnejšími ľuďmi. A je mi jedno či mi za to slovo "vyserem" dáte ban. Chcel som iba vedieť či by bol o MSTS BL záujem. Web samozrejme vôbec nie je hotový, keďže z trate nevyšla ešte ani alpha 0.0.01!!! A ak tu teraz napíšeš že "A myslíš si že sú nejaký ochotný ľudia ku takejto veci?!" tak odpoveď je: "Áno, na toto fórum som nešiel pre poradenie ako trať stavať, iba pre tú ANKETU!!! S ľuďmi ktoré takéto trate postavili som v mailovom kontakte." Tak si to tu na tomto zasratom fóre užívajte a ničte tých ktorý chcú postaviť nové trate. To je odo mňa všetko.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
23-12-2016, 12:01 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 23-12-2016 12:04 od dem.)
Příspěvek: #4
No comment. Dlžíš tu všetkým ospravedlnenie za tvoje vulgárne správanie.

p.s: ozvy sa ak bude alfa vonku a ak budeš mať čo ukázať. Potom sa môžme baviť o trati a nie o tvojej bujnej fantázii.

23-12-2016, 12:14
Příspěvek: #5
Tvárme sa teda, že potom hlúpom prejave má chlapec seriózny záujem čosi vytvoriť, ok. Ja tvrdím, že v msts to zmysel nemá. Viď nestabilitu tak veľkej zástavby na štvorec. Ak tak, treba skúsiť open rails. Skromne si myslím, pokiaľ nebude postavená aspoň polovica koľajovej siete na zelenej lúke, žiadneho modelára tým nenavnadí. Takto sa to proste nerobí.

http://www.youtube.com/user/K6S310DR
23-12-2016, 01:05
Příspěvek: #6
Robo žiadny seriózny záujem nie je , nebol a ani nebude. Má absolútny hokej v tom ktorí simulátor vlastne je ktorí.....Píše , že ide stavať MSTS MHD BA......To však do MSTS v MSTS editore stavať nechce, lebo ten je na kočku,....Tak sa pýta či existuje OR editor. Lenže to už potom s OR editorom zase do msts nepostaví. A potom založí vlákno, spraví web a nemá ešte nič len okrem túžby. To je pochovaný projekt ešte skôr akoby vôbec začal. Vlákno kôš si myslím.

Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů