Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 1 hlasů - 5 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
modely Vlado
24-08-2010, 08:28 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24-08-2010 08:38 od Čouda.)
Příspěvek: #61
RE: modely Vlado
AHojda!

Měl bych prosbičku. Jak si nastavím u libovolné lokomotivy mačkání živáku nezávisle na návěsti, kterou přenáší (chci simulovat jakože nepřenáší, ale v msts se přenáší vždy - je možné jenom "vypnout" opakovač - "V") tak, jako to máte nastavenou u loko 773. Kdysi se na to někdo ptal, bylo mu odpovězeno: "Podívej se jak to máme nastaveno u 773", jenže z toho moudrý nejsem a mé znalosti nato nestačí. Poradil by někdo prosím?

Ještě sem zapoměl daší otázku, jak se dá nastavit vybavování VZ jenom pomocí tlačítka živáku?

Díky
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
28-08-2010, 07:27
Příspěvek: #62
Čoudo, cyklický reset Vigilance monitoru v pravidelných intervalech ( jízda bez přenosu) je udělán tak, že v cvf souboru vůbec není ASPECT RATIO DISPLAY ( opakovač). Pak se to opravdu chová tak jak má. Má to ale jednu chybu - takováto kabina pak musí mít i verzi s přenosem tak, aby jsi mohl jezdit i na kódovaných tratích a tyto kabiny pak přehazovat ručně a nebo mít dvojí engy. "V" a zhasínání opakovače má tu nevýhodu, že zase nevybavuješ v pravidelných intervalech VZ, ale zase máš jen jeden eng. Takže opět kompromisy.

Zkoušel jsem to přímo na té 773 - bez animovaného opakovače a s animovaným opakovačem.

Vybavení VZ jen pomocí živáku - fakt už si nejsem jistý, jestli to šlo, ale zatím jsem na to nikde nenarazil, takže lze předpokládat, že to asi nepůjde. A pokud ano, rád se přiučím.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
29-08-2010, 04:11
Příspěvek: #63
Jo takhle se věci mají, aha. No dobroš, já děkuju. Budu nad tím laborovat.
09-01-2011, 04:35
Příspěvek: #64
Dobrý den
Zkuste se podívat na skin loko:zssk:110023 - v soubouru "S" je v názvu 110.023
a potvor tečka vykazuje chybu děkuji Jirka
09-01-2011, 04:43
Příspěvek: #65
(09-01-2011 04:35)Jiří Glogovský napsal(a):  Dobrý den
Zkuste se podívat na skin loko:zssk:110023 - v soubouru "S" je v názvu 110.023
a potvor tečka vykazuje chybu děkuji Jirka

Zrejme ťažko. Vlado sa už MSTS asi nevenuje...Takže si to uprav podomácky na kolene Smile

Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
25-12-2014, 10:11
Příspěvek: #66
Zdravim hosi.
Neviem ako je to s modelmy Vlada,ale robim aktivitu pre trat 150 a padol,by mi tam vhod daky somarik,hladal som aj nejakeho,ale jedine co som nasol tak 736 od Vrbama,ktora je dobra,ale chcel som neco z NZ v blonsky Smile
A tunak u Vlada som sa docital,že zrobil dake modely,len niesu nikde na nete,tak neviete mi niekdo poradit ,kde ich najst?? Smile
Dakujem-
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů