Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 2 hlasů - 5 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabíny Somatko
16-01-2010, 08:22 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 03-02-2010 10:32 od dem.)
Příspěvek: #1
Kabíny Somatko
[Obrázek: t285129_cab131.JPG]
Somatko ma poziadal o zaslanie fotiek z ktorych som robil niekedy cab na 131 a vzyslo toto nieje to idealne koli postaveniu fotaka ale rozhodne je to lepsie ako to co som vytvoril ja
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
16-01-2010, 08:34
Příspěvek: #2
RE: cabview
Nepoužitelné. Nikdy som nejazdil tak, že by som stál v rohu kabíny a pozeral sa na bok a nie pred seba. Dokelu ľudia, ved ste väčšina s východu. Taky problém nafotiť to lepšie?

16-01-2010, 08:39
Příspěvek: #3
Tak teraz moja verzia s trošku iným MIRERom.
[Obrázek: t285152_train2010011620381304.jpg]

I mistr tesař se někdy utne.
16-01-2010, 09:34 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16-01-2010 10:42 od 3michal.)
Příspěvek: #4
Tak a dosť. Táto debata o kabínu 131 ma už nebaví. Už si pripadám ako papagáj. Je to zo sprostého uhla takže je to proste nepoužiteľné ale mates to nikdy nepochopí. O tomto sme sa už na icq bavili milionkrát a stále o ničom tak nezačínajte znovu. Tieto fotky sú o ničom a už po milióntykrát opakujem,že kab na dvojičku si nafotil priamo Martens keď bol so mnou v Spišskej v depe. Vie ako sa robia kabíny takže určite to bude mať nafotené správne. Už sme sa o tom bavili ale nejako sme to kvôli času nedokončili, mates mu vraj tiež písal tak najlepšie bude ak on sám napíše či fotky poskytne alebo nie. Ak nie,bude sa to musieť prefotiť niekedy znovu. Najlepšie je ak si kab fotí ten čo ho aj bude robiť,lebo vie čo a ako nafotiť, preto sa to tu dalo vybaviť,čo nie je problém ani teraz a napr.Martens si to nafotil sám. Vykašlite sa už na tieto fotky,nemá to význam,je to proste blbo nafotené. Teraz nenarážam na to, že to Somatko spravil zle práve naopak vďaka mu za snahu ale proste z tohto materiálu to bude o ničom vždy... mates si proste prvý raz skúsil fotiť kabínu a tak z tých fotiek za každú cenu musí byť komplet kabína aj keď po prvom pozretí bolo jasné, že je to nepoužiteľné ale keď si raz niekto nedá povedať bohužiaľ...

Navštívte moju fotogalériu:
http://michaltrains.eu
16-01-2010, 10:06
Příspěvek: #5
Michal chce to chladnú hlavu....Máš pravdu čo sa fotiek týka, ale pokoj Smile

16-01-2010, 10:37 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17-01-2010 11:45 od 3michal.)
Příspěvek: #6
Ale veď ja som kľudný Smile Budeme čakať na Martensovu reakciu ako odpovie,dúfam,že sa vyjdarí. Ak fotky poskytne, tak super, ak nie prefotí sa nanovo Smile koniec bodka. Opäť opakujem nijako neznehodnocujem Somatkovu prácu, veľká vďaka mu za snahu a vylepšenie ale ak sú fotky oničom nespraví ani on nič s tým. Ide o to, že ak by som mal fotky ja, rovno ich vyhodím, záujemcovi napíšem že fotky nevyšli a že sa prefotí a nie siliť to za každú cenu len aby bolo nehľadiac na výsledok ale je pravda každý si robí čo chce Wink Môj príspevok nebol útok ale ozrejmenie že nafotené je a ak by autor dovolil spracovanie všetko je vyriešené ak nie,niekedy sa prefotí Wink

Matesovi sa týmto ospravedlňujem, aj keď sčasti je to pravda Big GrinBig Grin ale prehnal som to, včera bola blbá nálada 56

17-01-2010, 11:54
Příspěvek: #7
ospravedlnenie sa prijma ale aj ja som bol hlupy ze som poslal fotky ktore su onicom a mal som spravit tak ako si napisal vymazat ich ale Somatka som to robit nenutil
17-01-2010, 03:16
Příspěvek: #8
Takže ja s mojou prácou môžem skončiť.

I mistr tesař se někdy utne.
17-01-2010, 04:11 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17-01-2010 04:11 od dem.)
Příspěvek: #9
No tie fotky sú na nič, takže si daj na 131 pianko.

17-01-2010, 04:14
Příspěvek: #10
Tak tak dvojičku nemá význam robiť z tohto, počkaj si radšej na normálne fotky 4

Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů