Diskusné fórum pre Microsoft Train Simulator
Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - Verze k tisku

+- Diskusné fórum pre Microsoft Train Simulator (http://modely-msts.cz/forum)
+-- Fórum: MSTS (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Trate pre MSTS (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Téma: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov (/showthread.php?tid=119)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - bubko1111 - 17-03-2010 09:24

Skoro dokončený úsek trate 191 Humenné-Michalany a následne trat aj od Bánoviec n/Ondavou do Košíc. Úsek z Humenného do Prešova je hotovy z časti (chýba ešte krajina a drobne dorábky terénu a taktiež modely Žel.budov) ale časom bude všetko na 100%. Screeny pridam postupne,dúfam že sa trat bude páčiť.

RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - 3michal - 17-03-2010 09:52

Noo tak toto vyzerá veľmi zaujímavo 1 Tieto trate by minimálne mňa veľmi potešili. Čakal som dotaz typu ''nestavia náhodou niekto túto trať?" alebo "nepostavíte mi?" ale ty tuto píšeš že už máš čosi postavené takže som veľmi zvedavý na screeny Smile Jednu otázku by som mal budú v tratiach aj nejaké originál modely staníc či zastávok? Inak krásny model košickej stanice od Matesa nájdeš v perinakovej trati alebo priamo na jeho stránke. Nech sa darí a čosi nám aj ukáž 3

Debatu o ničom som zmazal lebo bola o ničom. Pokiaľ sa medzi sebou dohodli kto bude trať prezentovať zdá sa mi to úplne normálne a nemám nič proti tomu a nevidím dôvod prečo by to musel prezentovať práve autor trate pokiaľ spolupracujú

RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - Robo stavitel - 17-03-2010 07:19

Dobrý deň prajem všetkým priaznivcom MSTS a jeho trati a modelov. Ja som Autorom tejto trate, o ktorej písal môj kolega. Ja som mu dal povolenie na propagáciu tejto trate, lebo ja som dosť zaneprázdnený a nemám na tie aktivity čas. Vo voľnom čase sa venujem výlučne len výstavbe trati. O nedlho pribudnú aj screeny a verím ze sa vám bude páčiť. Projekt vznika preto, lebo ešte nikto nestavial tento úsek.
Pre pripadne otázky ohľadom trate posielajte na sexyboy1488@azet.sk Na všetky otázky rad odpoviem.

RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - bubko1111 - 17-03-2010 11:19

(17-03-2010 07:19)Robo stavitel 1987 napsal(a):  Dobrý deň prajem všetkým priaznivcom MSTS a jeho trati a modelov. Ja som Autorom tejto trate, o ktorej písal môj kolega. Ja som mu dal povolenie na propagáciu tejto trate, lebo ja som dosť zaneprázdnený a nemám na tie aktivity čas. Vo voľnom čase sa venujem výlučne len výstavbe trati. O nedlho pribudnú aj screeny a verím ze sa vám bude páčiť. Projekt vznika preto, lebo ešte nikto nestavial tento úsek.
Pre pripadne otázky ohľadom trate posielajte na sexyboy1488@azet.sk Na všetky otázky rad odpoviem.

tak a je to tu screeny som spracoval do videa na youtube(samozrejme prikladam aj link) lebo na Sklad Obrazku.cz mi to neslo dufam ze to nevadi..1screeny na foto trate

RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - 3michal - 17-03-2010 11:38

No chlapi vyzerá to celkom sľubne 3 Je vidieť, že tam ešte budete mať veľa práce ale pokiaľ si dáte záležať výsledok bude stáť zato 4 takže určite pokračujte.
Priebežne môžete hádzať screeny alebo informovať ako pokračujete so stavbou Smile
Nech sa Vám darí, prajem veľa trpezlivosti 64

RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - bubko1111 - 18-03-2010 07:09

(17-03-2010 11:38)3michal napsal(a):  No chlapi vyzerá to celkom sľubne 3 Je vidieť, že tam ešte budete mať veľa práce ale pokiaľ si dáte záležať výsledok bude stáť zato 4 takže určite pokračujte.
Priebežne môžete hádzať screeny alebo informovať ako pokračujete so stavbou Smile
Nech sa Vám darí, prajem veľa trpezlivosti 64

no takato pochvala dobre padne pre povzbudenie k dalsej praci.....screeny budu to je jasne. Stale ked sa neako aktualizuje trat o nieco nove tak sem pribudnu foto....

RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - dem - 18-03-2010 07:35

S tými screenmi si mal začať a celá tá debata by nebola. Tá trať vyzerá veľmi pekne zatial. Plus odomna pochvala zato ze sa trapite zo zatrolejovanim.

Ad michal: som zvedaví čo povieš keď si založím ja 10 vlákien ešte o modeloch ktoré nie su že niekedy budú screeny. Iba na toto som narážal. Našťastie v tomto prípade nejde o slubotechnu , ale naozaj o peknú trať. Som rád že som sa mýlil.

RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - Hekl338 - 18-03-2010 08:18

No chlapi,zda sa, ze to bude skutocne pekna trat.Zatrolejovanie, dvate aj prestavniky, krajinu zda sa taktiez nechcete flakat..... Neostava nic ine, len popriat, len tak dalej a hlavne nech vydrzi chut a odhodlanie, aby sme sa uz coskoro povozili aj my14

RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - Kevin - 18-03-2010 08:53

Ja sa pridávam. Vyzerá to ozaj pekne a zatrolejovanie tomu veľa pridáva. Prajem veľa zdaru pri stavbe Smile

RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov - Robo stavitel - 18-03-2010 09:44

Dikyza uznanie. Čo sa tyká zatrolejovania tak to dávam kvôli tomu, lebo asi 50% trate je neelektrifikovaná a ešte sú tam aj úseky SRT, ktoré máju inú výšku troleje. MSTS neumožňuje definovať Rôzne vyšky troleje alebo úseky kde trolej vôbec nieje. Ja som tu trolej zdvihol do vyšky 500 m a nahradil som ju s objektom myslím,že z trate CD 090 od Tigiho.