Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 3 hlasů - 5 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trať ŽSR130 Bratislava-Štúrovo /Nové Zámky-Komárno/
28-01-2015, 08:51
Příspěvek: #271
RE: Trať ŽSR130 Bratislava-Štúrovo /Nové Zámky-Komárno/
Já si raději počkám až dílo bude hotové. Ale rozhodně se těším až tam proženu nějakou pěknou střídavku.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
03-12-2017, 09:17
Příspěvek: #272
Takže keď už Tax na českom fóre niečo naznačil tak "pustím perie"...Veci sa majú tak, že po mojom tamojšom príspevku zhruba spred roka keď som hľadal niekoho ochotného na dostavbu trate, prípadne pre jej pokračovanie ozval sa mi Pepo Harkabus, čo bola vlastne irónia osudu nakoľko kvôli jeho prvej polofake verzii som vlastne celý projekt trate ŽSR130 pred pomaly 12 rokmi rozbehol. Nakoľko ani on nie je časový milionár nesľúbil hory-doly ale v rámci jeho časových možností dostavbu chýbajúceho úseku od Novomestskej spojky po hlavnú stanicu vrátane depa a potom podľa času a chuti. Takže aktuálny stav trate je nasledovný: Kompletne je hotový úsek Bratislava hl.st.-Štúrovo, Pepo započal stavbu aj na trati 110 kde to je krajinovo hotové po BA Lamač, koľajovo po PPS Kúty a momentálne sa pracuje na dostavbe úseku trate 135 Nové Zámky Komárno, hotovo je zatiaľ po Bajč. Plán je taký, že po dostavbe 135-ky po Komárno sa bude pracovať na zoštíhlení archívu trate a doplnení variantných textúr. Potom to pôjde k downloadu ako komplet nový archív trate, inštrukcie budú v priloženom readme. Kedy to bude sa nepýtajte lebo to nevie ani ten hore...podstatné však je, že projekt stále žije a našiel sa ochotný človek v tom pokračovať začo mu verejne ďakujem. Keď spravím nejaké informačné screeny tak ich sem hodím.

Moja fotogaléria
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
04-12-2017, 01:43
Příspěvek: #273
Ak sa admin nenahnevá linkujem sem odkaz na screeny z nových úsekov trate:
https://forum.msts.cz/subdom/forum/index...ost-201362

Moja fotogaléria
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět