Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 4 hlasů - 4 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov
31-03-2013, 11:07 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 31-03-2013 11:11 od Robo stavitel.)
Příspěvek: #231
RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov
To len je zhrnutie povodnej verzie lebo vlakno sa rozrasta a chcel som dať odkazy po kope. AKtualizacia len sa ešte prípravuje aby potom kto chcel tahať komplet celu trať aby ju nehladal po celom fore len tolko z mojej strany. Len chcem dokončiť Michalovce a krajinu do Budkoviec a dotahnut trať do Matoviec podstate ta mapka čo je vyššie ta už počíta s aktualizáciou čiže stáv po aktualizácii.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
01-04-2013, 12:03
Příspěvek: #232
Len mohol si to sem napísať aj včera. Väčšina to sťahovala zbytočne, práve preto, že logicky si mysleli, že je to aktualizácia...

Navštívte moju fotogalériu:
http://michaltrains.eu
01-04-2013, 01:52 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01-04-2013 07:09 od Robo stavitel.)
Příspěvek: #233
(31-03-2013 10:51)Robo napsal(a):  Mistr staviteľ, aspoň si mohol napísať, že si neodstránil predošlé nedostatky. Je super, ako si sa pohral s krajinou, nie každý staviteľ to vie, robí. Miestami trať poznám, je to vierohodné, ale to poskakovanie ma prinútilo po niekoľkých minútach hrania msts zas a znova zavrieť. Presne ako minule. Netreba len naháňať km koľají a krajiny. Niekedy je menej viac.
Mistr staviteľ už odstranil nedostatky aspon na useku Krasna nad Hornadom-Banovce nad Ondavou a už aktualizaciu predčastne nahrava na server. Ja len som chcel celkovo zhromaždiť všetký odkazy na stahnute tak aby boli pokope v jednom prispevku.

NO na zaklade včerajšieho nedorozumenia som sa rozhodol predčastne vydať aktualizaciu, kde už su prerobené tie najkrytickejšie miesta v useku Krasna nad Hornadom-Banovce nad Ondavou, ďalej je dorobená krajina do kostoľian nad Hornadom a kolaj je dotahnuta do PRešova a traťovo po Drienovsku novu Ves, Ďalej je dorobená krajina po Hutniky a tak isto je vybudovaný nový cestný most v Haniskách pri košiciach, Dalším usekom je Michaľany-Slovenske nove Mesto kde je aj čiastočné krajina a traťovo až do Slovenského nového Mesta, Dalším novým usekom je Banovce nad Ondavou-Michalovce kde je krajina až po nadjazd v Michalovciach, ktoré dostáli original novú stanicu a priľahlé budovy, čiastočná krajina je až po Strazske, Strazske-Humenné, Strazske-Vranov nad Topľlou a Vranov-nad Topľou-Sečovská Polianka sú položené kolaje. Veľa štastných kilometrov praje Robo staviteľ tu je link: http://ulozto.sk/xSydtwX/aktualizacia-1zsr-191-193-rar
Oprava lebo nenahralo mi databazu trate tu je oprava : http://ulozto.sk/xygp9xf/oprava-trat-zsr-191-193-rar

Ešte aby som nezabudol zložky Tiles a World prepište cele zložky Shapes a Textures len doplniť do existujucich zložiek a zvýšok možete kludne prepisať dufam že to bude OK a že si poriadne zajazdite. Smile A možete už aj tvoriť aktivity.
27-04-2013, 04:54
Příspěvek: #234
Ahoj, jsou prosím k téhle pěkné trati nějaké aktivity?
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
28-04-2013, 11:05
Příspěvek: #235
Nejsou, ale můžeš být první. Není to ostatně nic tak složité.
29-04-2013, 07:06
Příspěvek: #236
Já bych i rád.. ale musím to podle nějaké vytvořit. Jakmile vytvořím aktivitu, napíše mi to, ež ení nastaveno vozidlo a že selhal nějaký manažer :-( Nevím, co to je za chybu
24-06-2013, 06:06 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24-06-2013 06:06 od Robo stavitel.)
Příspěvek: #237
[Obrázek: 76fff.png]
14-08-2013, 01:59 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-08-2013 01:59 od Robo stavitel.)
Příspěvek: #238
Chcem oznamiť všetkým priaznivcom že za spolupráci s Michalom, za čo mu veľmi pekne ďakujem, na servery msts.eu je samostatná stranka venovaná tejto trati, kde su aj linky na stahnutie zatial ešte tej verzie s aktualizaciou čo bola uverejnená tu. Stranka je zatial len provizorna postupne sa bude upravovať tu je link: http://trat191193.msts.eu/
14-08-2013, 10:53
Příspěvek: #239
(14-08-2013 01:59)Robo stavitel napsal(a):  ...tu je link: http://trat191193.msts.eu/
A hned máš chybu v názvu stránky
<title>Trať 191-191 pre Microsoft Train Simulator</title>
předpokládal bych
<title>Trať 191-193 pre Microsoft Train Simulator</title>
24-08-2013, 08:54 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24-08-2013 08:54 od Igor.)
Příspěvek: #240
Zdravím, pri tvorbe aktivity pre túto super trať som narazil na menší problém. Na vchode do Michaloviec od Bánoviec je zrejme zle otočená návesť označník, čo v aktivitách znemožňuje vchod vlaku do Michaloviec, po prejdení vchodového návestidla mi hra na úrovni označníka aktivitu ukončí s tým, že som prešiel návesť stoj. V activity editore to vyzerá asi takto. Mohol by si sa prosím na to pozrieť ak budeš mať čas?

[Obrázek: d2l7q9ddlg6591xhbigr_thumb.jpg]
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů