Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 4 hlasů - 4 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov
25-08-2013, 03:26
Příspěvek: #241
RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov
(24-08-2013 08:54)Igor napsal(a):  Zdravím, pri tvorbe aktivity pre túto super trať som narazil na menší problém. Na vchode do Michaloviec od Bánoviec je zrejme zle otočená návesť označník, čo v aktivitách znemožňuje vchod vlaku do Michaloviec, po prejdení vchodového návestidla mi hra na úrovni označníka aktivitu ukončí s tým, že som prešiel návesť stoj. V activity editore to vyzerá asi takto. Mohol by si sa prosím na to pozrieť ak budeš mať čas?

[Obrázek: d2l7q9ddlg6591xhbigr_thumb.jpg]

Maš pravdu bol tam zle umiestnený označník asi dajak nedopatrením sa to stalo, za čo sa ospravedlnujem, už som to opravil a v najbližšej aktualizaciii to bude.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
25-08-2013, 11:06
Příspěvek: #242
... není zač, Robo.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
16-10-2013, 11:58 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17-10-2013 06:33 od Robo stavitel.)
Příspěvek: #243
Zdravým všetkých na stranke : http://trat191193.msts.eu/Aktualizacia%202.rar je dostupná ďalšia aktualizácia, kde je už trať poťahnuta do Humenného s čiastočnou krajinou popri trati, s cestnou infraštrukturou, a stožiarmi vysokého napätia. Ná úseku Michalovce zastávka - Humenné tak isto nechýbajú originál staničné objekty okrem Puste Čemerne, kde som nemal žiadnu fotku ( ak by bol niekto dobrý mohol by mi poslať budem veľmi vďačný ). Okrem toho úseku je komplet koľajovo postavený úsek ŠRT z Haniský pri Košiciach do Maťoviec po budkovce s krajinou po Vojany traťovo a ďalej zatial len hola kolaj. Ďalšou traťou je úsek ZSR 195 Banovce nad Ondavou - Maťovce, kde po Budkovce je krajina, po Vojany traťovo a ďalej tak isto ako u ŠRT len hola koľaj. Kompletnou rekonštrukciou sklonových pomerov a trolejového vedenia prešiel celý úsek od Stanče ZSR 191 po Veľaty ZSR 191 a zástavka Lastovce, ktorá je zaroveň Michaľanským hradlom dostála originál budovú, kde bola opravená pravopísna chyba "Laštovce" na správny názov "Lastovce" . Pevné verím, že bude všetko OK a na veľke ohlasy som tak isto znova nahral zložku SOUND. Keby niečo chybalo píšte. Prajem Vám dobrú noc a veľa kilometrov bez nehôd a zranení, lebo v trati príbudli ľudia. Smile Za materialy dakujem ASP, Augustovi, Relukovi, Somatkovi, ZSSK-ovi, a mnohým ďalším ktorý sa na tomto podielali ak som niekoho zabudol tak nech sa ozve doplním. S pozdravom Robo. A baliček s original objektamy, ktoré som vytvoril tu: http://trat191193.msts.eu/Oprava%20k%20a...zaci_2.rar
17-10-2013, 06:26
Příspěvek: #244
CRC nesúhlasí v Aktualizacia 2\Microsoft Games\Train Simulator\ROUTES\Trat ZSR 191-193\TILES\-11e4266c_e.raw.
Súbor je poškodený Neočakávaný koniec archívu

Toto mi napísalo pri rozbaľovaní, rozbalilo mi len 445 Mb, robí to aj niekomu inému?
17-10-2013, 08:41 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17-10-2013 08:41 od Kevin.)
Příspěvek: #245
Výpadok netu a prerušené sťahovanie. Skús stiahnuť znova.

To chce kľud a nohy v teple...
18-10-2013, 08:00
Příspěvek: #246
net mi nevypadol, stiahlo mi 600 Mb aj archiv mal tolko ale rozbalilo len 445.
To ze to znovu stiahne, si myslim, ze mi nepomoze
18-10-2013, 03:33
Příspěvek: #247
Robo veľmi pekné, len pri humenskej stanici mi chýba veľmi doležitý objekt a to "pčolník" Big Grin Big Grin inak trať je top Big Grin

MSTS is THE BEST...Big Grin
18-10-2013, 04:01
Příspěvek: #248
(18-10-2013 03:33)bubko1111 napsal(a):  Robo veľmi pekné, len pri humenskej stanici mi chýba veľmi doležitý objekt a to "pčolník" Big Grin Big Grin inak trať je top Big Grin

Ten bude až v nasledujucej aktualizácii mam ho pofoteny Big Grin Big Grin
19-10-2013, 10:35
Příspěvek: #249
Aha chyba najdená len jednoducho treba po stahnuti z ulozto. sk len prepisat z 192 na 193 zrejme sa mi stal preklep a nevšimol som si to. V dalšej akutalizacii planujem davať trat ako celok a kompletné vyladenú a ošetrenú. Momentalne je to viac menej len alfa neoficialna verzia, ktorá je ešte nevyladená.
26-10-2013, 02:48
Příspěvek: #250
Wink RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov
Ahojte Smile Mňa ešte nepoznáte lebosom tu nový.....čo sa týka stanice či lepšie povedané "stanice" v čemernom...je to len obyčajná plechová búdka aké boli a niekde aj sú ako zastáv[Obrázek: search?q=puste+čemerne+žel+st&cl...B100%3B110]ky mhd a sad Wink
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů