Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 4 hlasů - 4 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov
02-01-2015, 11:55
Příspěvek: #271
RE: Trať ŽSR 191-Michaľany-Humenné-Lúpkow(PKP) a Trať ŽSR 193 Humenné-Prešov
Moje plany pre rok 2015
1. Dokončenie useku ZSR 191 až do Humenného vratanie modelovania originalných objektov.
2. Možne dobudovanie kolaje do Koškoviec so zakladnou krajinou stav podobní stavu na useku Humenné - Strážske v sučastnosti
3. Dokončenie úseku ZSR 195 Vojany Matovce tým padom bude ZSR 195 komplet hotova.
4. Dokončenie Slovenského nového Mesta
5. Vybudovanie a kompletné dokončenie úseku ZSR 190 Slovenské nové Mesto - Streda nad Bodrogom aj s krajinou
6. Rekonštrukcia úseku SRT 500 Haniska pri Košiciach - Vyhybňa Hornad a drobne upravy na useku Vyhybna Hornad - Vyhybna Slivník
7. Vymena koľajového zvršku a uprava na úseku ZSR 190 na useku Slanec- Kalša
8. Priebežne nahradzanie nahražok s originalnými objektami
9. Rekonštrukcia úseku ZSR 192 v useku Trebišov-Sečovce a postupne tvorenie krajiny smer Vranov nad Toplou
10. Dokončenie useku ZSR 193 v useku Strážske - Vranov nad Topľou
11. Dokončenie Košic
Dufam ze sa mi to podari všetko opravit.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
02-01-2015, 05:34
Příspěvek: #272
Moc pěkná trať. Přeji ať se dílo daří a hlavně hodně štěstí v roce 2015.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
03-01-2015, 11:34
Příspěvek: #273
(02-01-2015 05:34)Baloro napsal(a):  Moc pěkná trať. Přeji ať se dílo daří a hlavně hodně štěstí v roce 2015.
Ďakujem pekne.
06-04-2015, 10:04
Příspěvek: #274
Zdravím kto chce môže stahovať veľkonočnu aktualizaiciu. Je dokončena krajina ZSR 195 Drahnov - Vojany, Tratovo az po štatnu hranicu, takže ZSR 195 a SRT je pristupna pre aktivity v celom useku. Dalej ZSR 190komplet dokončené Slovenské Nové Mesto s predlžením do Stredy nad Bodrogom s čiastočnou krajinou po Boršu. Dalej rekonštrukcia 13 a 15 kolaji v Košiciach tak isto redukcia objektov Košice, Krasna nad Hornadom a Barca kde boli vymenené nasypy za typ DB s automatickým nasypom čiastočné prerobená zastavka Košice pred mestie kde som skusil svoj experiment prilepenie peronov k kolajom ešte to nie je hotove na 100 % lebo času je malo, vymenená vegetacia od Košic po Krasnu nad hornadom s cielom zrazit objekty. Rekonštrukcia kolaje na useku Krasna nad Hornadom - prvý žel. most ponad rieku Hornad. Preskladanie kolajisk v Krasnej a Banovciach a nasledná vymena vyhybiek s automatickými predstavnikmi. ZSR 191 Texturovanie terenu na useku Banovce - Michalovce, a redukcia objektov, Dokončenie čiastočnej krajinu na useku strazske - Brekov zatial ešte mam rozpracovanu oceliaren a odkaliskov chemku / junova aktualizacia/. Na zaklade testov jedného uzivatela doplnené chybajuce textury v zimnom a nočnom období na useku Humenné - Michaľany a Košice Za čo mu dakujem.
odkáz tu je: http://ulozto.sk/xr8qGwrR/4-2015-rar
Textury k madarským navestidlam potrebným k prejazde Slovenského nového Mesta : http://ulozto.sk/xzACwsnZ/textures-4-2015-oprava-rar

Snad tu nebude už nič chybat. V trati je zložka track_b tam je všetko alternativné kolajivo lebo od tej verzie začne trat použivat vlastné kolajové prvky aby nebolo potrebné tvoriť další global aj tak už ich je dost a je v tom bordel tak v spolupraci Kimir-om za čo mu dakujem som vytvoril vlastnu zložku v trati a tam je to kolajivo.
Prajem veľa štastných a spokojných kilometrov bez nehod, padov, škod a ohrození na životoch Robo Stavitel
12-12-2015, 03:48
Příspěvek: #275
Zdravím na adrese : http://ulozto.sk/x5wZsSUK/6-2015-rar môžete sťahovať poslednú pracovnú aktualizáciu trate. V aktualizácii vás čáka nový úsek ZSR 191 Humenné - Koškovce, ktorý je traťovo hotový bez krajiny s originál budovami zástaviek a staníc, ďalej dokončenie krajiny na úseku ZSR 191 - 193 Strážske - Humenné priem. čast Chemlon. Na úseku ZSR 195 Vojany - Veľké Kapušany zastávka dokončená krajina s originál objektami zástaviek. Úsek ZSR 190 tratovo hotový úsek Slovenské nové Mesto - Pribeník s terminálom kombinovanej dopravy Dobra. Kompletné dokončená krajina v úseku Slovenské nové Mesto - Somotor s original budovami v Borši a v Strede nad Bodrogom. Komplexná rekonštrukcia úseku Barca, Krásna nad Hornádom - Slanec, redukcia objektov, rekonštrukcia sklonových pomerov preskladanie kolajis a komplexná výmena trolejového vedenia a otexturované terrenu originalnými budovami zástaviek a staníc vo Nižnej Myšli, Vyšnej Myšli a v Slanci. Tiež boli doplnené chýbajúce súbory na základe ohlasov užívateľov za čo im ďakujem.
Pred inštaláciou aktualizácie poprosím o zálohu pre istotu celej trate a aktivít, ktoré môžu z veľkých zásahov byt nefunkčne takže pravdepodobne bude ich treba opraviť. Tak isto prosím všetkých o hlásenie chyb aby som mohol začať pracovať na finálnej verzii, ktorá by mala byt uverejnená počas Vianoc. Veľa šťastných kilometrov a bez nehôd pri spoznávaní východného Slovenska vám praje Robo Stavitel.
12-12-2015, 10:58
Příspěvek: #276
Pre mnohych ktorí nemaju z akeho kolvek dovodu všetky aktualizacie alebo im chyba niektora z nich tak tu si môžu stahnut komplet pracovnú verziu trate. Kedže je to len pracovna alebo vyvojova verzia prosím a upozornujem zalohovat povodnu verziu a hlavne aktivity, path a services. Tym čo fungovala pred tym trat stahovat nemusia staci len aktualizaciu z predchadzajúceho príspevku.

http://ulozto.sk/x6WbRjs9/trat-zsr-191-193-part1-rar
http://ulozto.sk/xusWMwqh/trat-zsr-191-193-part2-rar
http://ulozto.sk/xArfHy7U/trat-zsr-191-193-part3-rar
http://ulozto.sk/xQrF83cu/trat-zsr-191-193-part4-rar
http://ulozto.sk/xKo31uxL/trat-zsr-191-193-part5-rar
10-01-2016, 11:52
Příspěvek: #277
ahoj ... stiahol som to ale absolutne neviem kde co mam dat ... mohol by si prosim urobit navod ako tu trat dat do hry aby mi to fungovalo ?...
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
23-05-2016, 09:35 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 23-05-2016 09:38 od fajo22.)
Příspěvek: #278
Zdravím
Chcem sa opýtať keď MSTS mám nainštalovanú trať BP od pána Šemoru a chcel by som knej pridať trať 191_193 môžem súbory nakopírovať rovno do zložky Global aby mi fungovali obe trate? Alebo ich mám mať oddelené? Vďaka za radu.
16-06-2017, 01:59
Příspěvek: #279
Na adrese https://drive.google.com/drive/folders/0...sp=sharing môžete si nedočkavci stahnut neoficialnu rozpracovanu verziu trate. party si stači stahnut do určitej zložky kde si ich rozbalite a trat potom nakopirujete do zlozky MSTS / routes . Trať neobsahuje global ani sound to bude az pri vyladenej a opravenej oficialnej verzii. Povodne trate si zalohujte a tak isto nemiešat s tratami, ktore maju global BP ani 321. Xtrackove trate by mali fungovat. Kedze je to len pracovna verzia stale moze obsahovat chyby alebo bordel, ktory bude odpratany pri officialnej verzii.

Rekonštrukcia useku ZSR 190 Slanec kalsa a useku SRT 500 v tom istom useku.

Dokončenie komplet úseku ZSR 195 Banovce nad Ondavou - Velke Kapušany/ Matovce statna hranica s krajinou
Dokončenie úseku ŠRT 500 po štatnu hranicu s krajinou tie dve trate su podstate komplet hotove hoci ešte bude na špecifickych úsekoch prebiehat rekonštrukcia hlavne od Kalše po Budkovce SRT a rekonštrukcia Banoveckej spojky ZSR 195 a 191
Komplet hotova krajina ZSR 190 Somotor - Pribenik vratane originalnych staničných objektov a
Aktualizacia tratovych a navestných pomerov v useku Somotor Slov. nove Mesto a Nizna Mysla odstranenie K Z rychlosti no niektore príbudli ale nespoliehat sa na tratový monitor ale na vlaste oci predsta tabulka pri východe z depa "Nespuštaj oči z trate" má svoje opodstatnenie
Tratovo postavený úsek ZSR 190 Pribeník - Čierna nad Tisou I. etapa to znamena, že okrem kolaji je tam aj trakčné vedenie navestidla, nastupišta priecestia, a všetko čo k trati patri a sem tam niejaka ta buda. Takže možete veselo pendlovať Čierna nad Tisou a Košice a späť
Original budy v Čeľovciach, Laškovciach a Pustom Čemernom neviem či Slanec original budovu mate
Original statnične budy v useku ZSR 191 Humenné mesto - Radvaň nad Laborcom ale bez krajiny momentalne ale jazdiť sa da.
Aktualizacia úseku ZSR 191 Trebišov - vyh. Hrinište na rychlost 100 km ten usek bude sa rekonštruovať.
Doplnené objekty v ZST Humenné.

Aby som doplnil robil som menšie upravy navestidiel na celom úseku ZSR 191 Michaľany - Radvan nad Laborcom a úseku ZSR 195 Banovce nad Ondavou - Maťovce snad teraz krizovanie na jednokolajke pojde lepšie.
20-06-2017, 08:29
Příspěvek: #280
Sevas Robo,
To je potešujúce, že stále na trati makáš. Ja som popravde myslel, že je projekt už mrtvy. Nejaké hlásenia do staníc by si nechcel? Keď tak mi napíš SZ, môžme sa aj stretnúť a poklábosiť. V lete sa chystám na nejaký týždeň do TV.

Http://railweb.tym.sk
Kto nepozná techniku histórie, nemôže poznať vývoj modernej doby...
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 3 hostů