Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 hlasů - 0 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvuky Andrej
04-11-2014, 08:33
Příspěvek: #81
RE: Zvuky Andrej
Super Andreji, o víkendu snad vyzkoušim Smile
Btw. Martine, ty jezdíš i reálu i v msts ? Neroste ti to už přes hlavu ? Big Grin
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
04-11-2014, 10:24
Příspěvek: #82
zbyňďa : áno, jazdím aj v reáli, a nerastie mi to cez hlavu Smile Beriem to ako relax, je to pre mňa hra. Ako napísal Andrej, aj maličkosti tvoria dielo Wink Ja som s tými zvukmi veľmi spokojný, bola to len myšlienka, čo ma napadla Smile

Andrej : ja chápem, viem ako to myslíš. Mne to stačí bohate aj takto Wink
05-11-2014, 02:38
Příspěvek: #83
Hlásim zradu v 372_3kV_cab_l . Niektoré wav sa neprehrávajú vôbec, s vysokou pravdepodobnosťou je kdesi v niektorom streame zátvorka navyše, čím sa deaktivovali ostatné streamy pod ňou.

http://www.youtube.com/user/K6S310DR
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
06-11-2014, 10:52
Příspěvek: #84
Vdaka za info, opravim. Skor tam asi niekde bude jedna zatvorka chybat, ako sa poznam. Zatial pouzivajte zimny rezim na 372, aj tak na letnom sa za takehoto pocasia nejazdi.
11-11-2014, 10:41
Příspěvek: #85
Tym, co jazdia na CDC 372/DB 180 odporucam stiahnut si balik zvukov na bastardy este raz. Chybny subor .sms je v baliku na strankach uz opraveny.

Zatial neboli hlasene ziadne dalsie chyby, tak snad uz tieto zvuky budem moct definitivne uzatvorit. Klasika na zaver - ak by niekto natocil video na YT, nenahneval by som sa Smile.
12-11-2014, 05:00
Příspěvek: #86
Dej mi ještě troch času. Do konce týdne budeš mít video na 151 i 371. (SNAD) 8
21-06-2018, 08:04
Příspěvek: #87
Ahojte,

po dlhsej dobe trochu ozivim toto vlakno. Pracujem uz nejaky cas na aktualizacii zvukov x6x, pre OR. Jej zakladom je samozrejme stereo zvuk trakcnych motorov, ktore boli na tejto rade pre mna skutocna vyzva. Tiez pribudla dynamika jazdy a niekolko novych detailov. Balicek bude aktualizovat vsetky sucasne podporovane varianty, naviac pribudne WTB 162/163.

Zvuky su v tejto chvili takmer hotove, vznikli vsak vyhradne z nahravok z Youtube. Ma to svoje limitacie a osobne si myslim, ze by bola skoda tuto aktualizaciu nedoplnit o nove nahravky, ktore z Youtube nie je mozne ziskat. Mam na mysli hlavne striedave zvuky, ale aj spestrenie klasickeho unipulzu, zvuku zberacov, hlavneho vypinaca atp.

Preto by som vas chcel poprosit, ci tu nie je niekto, kto by mi vedel tieto zvuky nahrat, alebo niekto, kto by ma pustil na masinu si ich nahrat sam. Fungujem v Prahe, takze idealne nejaka 362 z Prahy do Plzne alebo Budejovic by to vyriesila. Tiez by potesila 163.2 v depe.

Na zaver, aby som vas trochu motivoval, uchylim sa k dalsiemu neobvyklemu kroku – nahladu do mojej dielne (ZSSK 362 so supravou Ex):
https://youtu.be/8ud2IwEdYwY
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatelé prohlížející toto vlákno: 1 hostů