Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 8 hlasů - 5 průměrně
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Model x6x by Kulica, Hekl, Pawlik .
07-10-2009, 08:39
Příspěvek: #11
RE: Model x6x by Kulica, Hekl, Pawlik a Dem
To ešte zďaleka nie je všetko. Potom budem musieť vymodelovať interiér a otextúrovať ho. Potom začne testovacia prevadzka medzi nami autormi a až potom sa niečo môže podariť zverejniť Smile Smile Tu je viac roboty ako na kostole Smile

Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Citovat příspěvek v odpovědi
07-10-2009, 09:29
Příspěvek: #12
Tak takúto smolu akú mám ja s fotením, to sa asi nepodarí hocikomu 5
Všetky mašiny,ktoré som nafotil pre Váš nový model dostávajú blonski náter 39 51 66
Najprv sa mi podarila 363.137 vzápätí o pár dní išla už na náter.Asi týždeň na to sa mi podarila 362.001 následne o 3 týždne už bola blonska a ako som sa dozvedel už aj krásna 363.107 je pripravená na náter a ktorú som tiež vyfotil keď bola krásna modrá.
Neviem,či už nemám prestať fotiť,lebo o chvíľu bude všetko červené 14 tá ZSSK mi to asi robí naschvál,že berie tie najkrajšie mašiny,ktoré mám nafotené 70
To len tak pre zaujímavosť,mám smolu no 14
Aspoň poisťovňu-362.002 hádam tak skoro nepremaľujú 14

Navštívte moju fotogalériu:
http://michaltrains.eu
07-10-2009, 04:19
Příspěvek: #13
(07-10-2009 08:39)dem napsal(a):  To ešte zďaleka nie je všetko. Potom budem musieť vymodelovať interiér a otextúrovať ho. Potom začne testovacia prevadzka medzi nami autormi a až potom sa niečo môže podariť zverejniť Smile Smile Tu je viac roboty ako na kostole Smile

Keby len to, este pieskovace nemame40 Inak nasiel som tam par poly ,mimo podvozkov, kde sa bude dat trochu asi usetrit, ale to prebereme cez ICQ dakedy.
07-10-2009, 06:27
Příspěvek: #14
Kluci,
na pískovače už jsem neměl sil. Smile
Na 122 je budu řešit tak, že ta armatura s tryskou nahoře u rámu bude placka na textuře s alfou, hadice už model.
Jinak mašina vypadá dokonale, myslím, že bez skutečně podrobného prohlodávání není na kastli poznat, že se jedná o model.

Přes ICQ můžeme probrat i případné ořezání polygonů na podvozku, ale bojím se, že se toho až tolik nenajde.
Jinak Michale, pokud ještě nemapuješ podvozky, trochu bych je opravil, všiml jsem si, že některé elementy (brzdové jednotky) nejsou správně vystínované.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
07-10-2009, 07:00
Příspěvek: #15
Tie pieskovace nie je zly napad, chce to vyskusat, ako to bude vypadat. Podvozky som este nemapoval, ani materialy nedaval,najprv spravim smetaky a poopravim niektore casti, co su mapnute nepresne.. Z podvozkov by bolo dobre sundat aspon 300 poly z jedneho. Ako uz bolo povedane, je to velmipekna praca,ale kapanek by ostruhat potrebovali4
10-10-2009, 09:43
Příspěvek: #16
Jeden smetak hotovy
[Obrázek: t203519_d.jpg] [Obrázek: t203518_c.jpg] [Obrázek: t203517_b.jpg] [Obrázek: t203516_a.jpg]
10-10-2009, 01:10
Příspěvek: #17
Na toto sa už konečne s prižmúrením oka dá povedať , že to bude peršing. Len tak ďalej, nech sa máme na čom voziť.

10-10-2009, 07:20
Příspěvek: #18
Konečně reálně vypadající smeták...Kurňa, já už sa tak těším 17
10-10-2009, 08:23 (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10-10-2009 08:24 od 3michal.)
Příspěvek: #19
Úplne presne súhlasím s Fabiom. Toto je celkom určite prvý model zberača, ktorý vyzerá ako skutočný, tak ako modelovo tak aj textúrovo presne ako reál 11 024
To bude radosť dvíhať a spúšťať 1414

Navštívte moju fotogalériu:
http://michaltrains.eu
10-10-2009, 08:28
Příspěvek: #20
Off topic - Chlapi a co takovýto zasviněnec:
Ale jde mi to hrozně pomaaaluuu.6
[Obrázek: screenshot736.jpg]